In 2005 deden Leo Janssen en medewerkers onderzoek naar het voorkomen van nachtvlinders in het reservaat. De vangbeurten werden vooral in het Schutbos uitgevoerd.


Spreiding van de vangbeurten:

Maand        Aantal vangbeurten

April             2
Mei              2
Juni             2
Augustus     8


Overzocht van de vastgestelde soorten

  Hepialidae Wortelboorders
 1 Triodia sylvina  Oranje wortelboorder
 2  Hepialus humuli  Hopwortelboorder
   Opostegidae  
 3  Pseudopostega auritella  
   Adelidae  
 4  Nematopogon swammerdamella  
   Tineidae   Echte motten
 5  Tinea semifulvella  
 6  Monopis monachella  
 7  Caloptilia stigmatella  
 8  Cameraria ohridella  Paardekastanjemineermot
 9  Phyllocnistis unipunctella  
   Yponomeutidae   Springmotten
 10  Argyresthia brockeella   
 11  Argyresthia goedartella   
 12  Argyresthia retinella  
   Ethmiidae  
 13  Ethmia quadrillella  
   Oecophoridae  
 14  Pleurota bicostella  
   Gelechiidae  Tastermotten
 15  Eulamprotes wilkella  
 16  Teleiodes vulgella   
 17  Scrobipalpa costella  
 18  Brachmia inornatella  
   Cossidae  Houtboorders
 19  Phragmataecia castaneae  Rietluipaard
  Tortricidae  Bladrollers
 20  Agapeta hamana  
 21  Aethes smeathmanniana  
 22  Cochylis atricapitana  
 23  Acleris forsskaleana  
 24  Pseudargyrotoza conwagana  
 25  Archips podana Grote   Appelbladroller
 26  Pandemis corylana  Netmot
 27  Pandemis cerasana  
 28  Pandemis heparana
 Leverkleurige bladroller
 29  Syndemis musculana  
 30  Clepsis spectrana
 Koolbladroller
 31  Adoxophyes orana
 Vruchtbladroller
 32  Bactra lancealana  
 33  Eudemis profundana  
 34  Apotomis betuletana  
 35  Hedya salicella  
 36  Celypha lacunana  
 37  Epinotia brunnichana  
 38  Epinotia immundana  
 39  Epinotia bilunana  
 40  Epinotia nisella  
 41  Eucosma cana  
 42  Gypsonoma sociana  
 43  Notocelia uddmanniana  
 44  Lathronympha strigana  
 45  Dichrorampha petiverella  
   Pterophoridae   Vedermotten
 46  Adaina microdactyla  
 47  Emmelina monodactyla  
   Pyralidae   Lichtmotten
 48  Endotricha flammealis  
 49  Sciota adelphella  
   Crambidae   Grasmotten
 50  Scoparia ambigualis  
 51  Eudonia lacustrata  
 52  Witlesia pallida  
 53  Chilo phragmitella  
 54  Calamotropha paludella  
 55  Chrysoteuchia culmella  
 56  Crambus pascuella  
 57  Crambus lathoniellus  
 58  Crambus perlella  
 59  Agriphila tristella  
 60  Agriphila inquinatella  
 61  Agriphila straminella  
 62  Agriphila geniculea  
 63  Catoptria pinella  
 64  Cataptria falsella  
 65  Platytes alpinella  
 66   Schoenobius gigantella  
 67  Donacaula forficella  
 68  Evergestis pallidata  
 69  Udea lutealis  
 70  Udea olivalis  
 71  Nascia cilialis  
 72  Sitochroa palealis  
 73  Phlyctaenia coronata  
 74  Ostrinia nubilalis  Europese maisboorder
 75  Ebulea crocealis  
 76  Eurrhypara hortulata
 Brandnetelmot
 77  Pleuroptya ruralis  Gewone netelmot
   Lasiocampidae   Spinners
 78  Euthrix potatoria  Drinker of rietvink
   Sphingidae  Pijlstaarten
 79  Smerinthus ocellatus
 Pauwoogpijlstaart
 80  Laothoe populi  Populierenpijlstaart
 81  Deilephila elpenor
 Olifantsrups of Groot avondrood
   Drepanidae   Eenstaarten
 82  Thyatira batis  Braamvlinder
 83  Tethea ocularis
 Peppel-orvlinder
 84 Thetea Or
 Orvlinder
 85  Ochropacha duplaris
 Tweestip-orvlinder
 86  Drepana falcataria
 Berkeneenstaart
   Geometridae  Spanners
 87  Abraxas grossulariata
 Bonte bessenvlinder
 88  Lomaspilis marginata
 Gerande spanner
 89  Stegania trimaculata
 Drievlekspanner
 90  Macaria notata
 Klaverblaadje
 91  Macaria alternata
 Donker klaverblaadje
 92  Chiasmia clathrata
 Klaverspanner
 93  Opisthograptis luteolata
 Hagedoornvlinder
 94  Selenia lunularia
 Lindeherculesje
 95  Peribatodes rhomboidaria
 Taxusspikkelspanner
 96  Hypomecis punctinalis
 Ringspikkelspanner
 97  Ectropis crepuscularia
 Gewone spikkelspanner
 98  Cabera pusaria
 Witte grijsbandspanner
 99  Cabera exanthemata
 Bruine grijsbandspanner
 100  Campaea margaritata
 Appeltak
 101  Jodis lactearia
 Spaansgroenevlinder
 102  Cyclophora albipunctata
 Berkenoogspanner
 103  Idaea sylvestraria
 Randstipspanner
 104  Idaea biselata
 Schildstipspanner
 105  Idaea dimidiate
 Vlekstipspanner
 106  Idaea subsericeata
 Satijnstipspanner
 107  Xanthorhoe spadicearia
 Bruine vierbandspanner
 108  Xanthorhoe ferrugata
 Vierbandspanner
 109  Xanthorhoe montanata
 Geoogde bandspanner
 110  Epirrhoe alternata
 Gewone bandspanner
 111  Camptogramma bilineata
 Gestreepte goudspanner
 112  Pelurga comitata
 Kajatehoutspanner
 113  Eulithis populata
 Gewone agaatspanner
 114  Dysstroma truncata  
 115  Colostygia pectinataria
 Kleine groenbandspanner
 116  Hydriomena impluviata
 Groenbandspanner
 117  Perizoma flavofasciata
 Silenespanner
 118  Eupithecia centaureata
 Zwartvlekdwergspanner
 119  Eupithecia intricate
 Streepjesdwergspanner
 120  Eupithecia tripunctaria
 Schermbloemdwergspanner
 121  Gymnoscelis rufifasciata
 Zwartkamdwergspanner
 122  Chloroclystis v-ata
 V-dwergspanner
 123  Pasiphila rectangulata
 Groene dwergspanner
 124  Aplocera efformata
 Sint-janskruidblokspanner
 125  Euchoeca nebulata
 Leverkleurige spanner
 126  Trichopteryx carpinata
 Vroege blokspanner
   Notodontidae
 Kameelvlinders
 127  Notodonta dromedaries
 Drommedaris
 128  Pterostoma palpina
 Snuitvlinder
 129  Ptilodon capucina
 Kronnvogeltje
 130  Pheosia gnoma
 Berkenbrandvlekvlinder
 131  Pheosia tremula
 Peppelbrandvlekvlinder
 132  Furcula furcula
 Kleine hermelijnvlinder
 133  Furcula bifida
 Wilgenhermelijnvlinder
 134  Cerura erminea
 Witte hermelijnvlinder
   Noctuidae
 Uilen
 135  Acronicta aceris
 Bont schaapje
 135  Acronicta megacephala
 Schilddrager
 137  Acronicta rumicis
 Zuringvlinder
 138  Simyra albovenosa
 Kleine rietvink
 139  Scoliopteryx libatrix
 Roesje
 140  Hypena proboscidalis
 Bruine snuituil
 141  Rivula sericealis
 Sto-uiltje
 142  Diachrysia chrysitis
 Koperuil
 143  Autographa gamma
 Gammavlinder
 144  Abrostola tripartita
 Brandnetelkapje
 145  Abrostola triplasia
 Donker brandnetelkapje
 146  Protodeltote pygarga
 Donkere marmeruil
 147  Deltote bankiana
 Zilverstreep
 148  Amphipyra pyramidea
 Piramiderups
 149  Caradrina morpheus
 Morpheusstofuil
 150  Hoplodrina ambigua
 Zuidelijke stofuil
 151  Rusina ferruginea
 Randvlekuil
 152  Thalpophila matura
 Geelvleugeluil
 153  Mesoligia furuncula
 Zandhalmuiltje
 154  Gortyna flavago
 Goudgele boorder
 155  Cerapteryx graminis
 Bonte grasuil
 156  Archanara dissoluta
 Geelbruine rietboorder
 157  Hadula trifolii  
 158  Lacanobia oleracea
 Groente-uil
 159  Euplexia lucipara
 Levervlek
 160  Phlogophora meticulosa
 Agaatvlinder
 161  Parastichtis ypsillon
 Wilgenschorsvlinder
 162  Cosmia trapezina
 Hyena
 163  Conistra vaccinii  Bosbesuil
 164  Apamea crenata
 Variabele grasuil
 165  Apamea unanimus
 Rietgrasuil
 166  Apamea sordens
 Kweegrasuil
 167  Oligia latruncula
 Donker halmuiltje
 168  Chortodes extrema
 Vale duinrietboorder
 169  Chortodes fluxa
 Gele duinrietboorder
 170  Chortodes pygmina
 Zeggeboorder
 171  Senta flammea  
 172  Hydraecia nicacea
 Aardappelstengelboorder
 173  Mythimna albipuncta
 Witstipgrasuil
 174  Ochropleura plecta
 Haarbos
 175  Mythia impura
 Stompvleugelgrasuil
 176  Leucania obsoleta  
 177  Axylia putris
 Houtspaander
 178  Noctua pronuba
 Huismoeder
 179  Noctua janthe
 Open-breedbandhuismoeder
 180  Xestia c-nigrum
 Zwarte-c-uil
 181  Xestia triangulum
 Driehoekuil
 182  Xestia xanthographa
 Vierkantvlekuil
 183  Agrotis exclamationis
 Gewone worteluil
 184  Agrotis vestigialis
 Bonte worteluil
 185  Agrotis segetum
 Gewone velduil
 186  Euxoa tricici
 Graanworteluil
 187  Orthosia incerta
 Variabele voorjaarsuil
 188  Orthosia gothica
 Nunvlinder
 189  Orthosia cerasi
 Tweestreepvoorjaarsuil
   Nolidae  
 190  Earias clorana
 Kleine groenuil
   Lymantriidae  Donsvlinders
 191  Calliteara putibunda
 Merianswortel
 192  Lymantria dispar
 Plakker
   Arctiidae  Beervlinders
 193  Eilema sorrorcula
 Geel beertje
 194  Cybosia mesomella
 Vierstipbeertje
 195  Spilosoma lutea
 Gele tijger
 196  Spilosoma lubricepeda
 Witte tijger
 197  Tyria jacobaeae  Sint-Jacobsvlinder